Renovace interiéru

CHYTRÉ RENOVACE - CHYTRÁ INVESTICE ... A VAŠE AUTO BUDE JAKO NOVÉ!

Čistota je půl zdraví a každý z nás si přeje mít zdravé a čisté auto bez oděrek a škrábanců, auto, ve kterém se cítí dobře.
Každodenní používání automobilu se dříve či později projeví ve znečištění, opotřebení a poškození. utností je čas od času přistoupit k důkladnému vyčištění, renovaci a opravám interiéru vozidla. 

Ať už v kabině vašeho vozu došlo k jakékoliv pohromě, jsme schopni vám pomoct téměř se vším, co je opravitelné a renovovatelné. Zrenovujeme a zkorektujeme kompletní textilní nebo kožený interiér vašeho vozidla. Dále provádíme speciální ochranu a impregnaci textilních sedaček a koberečků, odstraníme nepříjemný zápach. V neposlední řadě vaše auto důkladně ručně umyjeme a vyčistíme včetně výdechů klimatizace.

Nástroje a prostředky, které používáme, jsou velmi praktické a účinné a vytváří efektivní kombinaci pro snadnou a rychlou renovaci. Navíc vám šetříme peníze, jelikož pracujeme jen s těmi částmi, které jsou poškozené.

V rámci projektů Chytré renovace a Chytré mytí vznikla nová česká značka s produkty péče o automobil a profesionální autokosmetika MY AUTO CARE od americké ikony SIMONIZ.

Pravidelnou péčí o vašeho miláčka prodloužíte jeho životnost, zároveň zvyšujete jeho atraktivitu a prodejní cenu.

 

 

Kalkulačka renovací

Druhy renovací

Ke stažení

Renovační místa